Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" - szkoła z największym doświadczeniem 

17 lat istnienia 

 

O firmie

"NITROGEN NARCOSIS" -SZKOŁA NURKOWANIA Z NAJWIEKSZYM DOŚWIADCZENIEM

alt

    Nasza praca i firma zrodziła sie w 1999 roku z pasji do nurkowania i podróży, większość firm traktuje to jako sposób na zarabianie pieniędzy, my traktujemy to jako sposób na życie i to co robimy  z radością i satysfakcją. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o jakość a nie ilość i to jest dla nas najważniejsze!.Nasza szkoła nurkowania w Łodzi jest szkołą z największym doświadczeniem zarówno w szkoleniach nurkowych jak i organizacji wyjazdów i turystyki. Cechuje nas najwyższy stopień bezpieczeństwa i profesjonalizmu wywodzącego sie z długoletniej praktyki oraz odpowiedniego przygotowania dydaktycznego i metodycznego naszych instruktorów. To co nas wyróżnia od innych to oprócz zamiłowania do nurkowania i podróży to wielka pasja sportowa.
     Nurkujemy, skaczemy ze spadochronem, wspinamy się, jeździmy na nartach, snowbordach,  pływamy na kitesurfingu i windsurfingu, gramy w paintball, jeździmy na quadach, motorach i dobrze sie bawimy...dlatego tez trafiając do nas, trafisz na grupę osób z którymi nie da sie nudzić.
     Nasze wyjazdy łączą nie tylko aktywną stronę wypoczynku, ale przede wszystkim fascynuje nas przyroda i podwodny świat, staramy sie omijać masową turystykę, gdyż tylko w takich miejscach można jeszcze cos zobaczyć. Wciąż poszukujemy nowych ciekawych miejsc nurkowych na świecie i planujemy je tak jak byśmy planowali własną wymarzona podróż.Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w turystyce i szkoleniach, proponujemy również imprezy integracyjne i wyjazdy dla firm i grup zorganizowanych- zaufało nam juz wiele firm korporacyjnych. Jednak szanując prywatność naszych Klientów  nie publikujemy nazw firm, nazwisk organizatorów, podziękowań, czy tez zdjęć klientów z wyjazdów przez nas organizowanych. Nasze referencje przesyłamy tylko zainteresowanym osobom.

Aktualności

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Zapraszamy na naszego Facebooka